Afdrukken
Hits: 9
14 november

Dommel 7 rs copy

Wij maken een dagtocht op de Dommel vanaf het tweelingdorp Son en Breugel via St. Oedenrode naar het gehuchtje Kasteren. De lengte van de tocht op dit langzaam stromend erg kronkelig rivier ~ 22 km. Voor de liefhebbers is er een klein stroomversnelling met keerwaters in St Oedenrode.

 

De Dommel stroomt hier door een breed dal en wordt omgeven door puur Hollandse(?) landschappen. Hier kan je oude boomgaarden en landerijen, afgewisseld met weilanden en fraaie vergezichten verwachten.

 

Wij verzamelen om 08.00 uur en zijn eind van de middag weer thuis. Als je mee wil, graag een voor woensdag 11 november een bevestigende e-mail met de aanmeldingsformulier naar Open Kano groep of evt. een telefoontje (06-40265119).